Besöksadress
Brunnbyvägen 30

Postadress
741 45 Knivsta

E-postadress
alsikeskola@edu.knivsta.se

Telefon - växel och reception
018-34 72 52

Synpunkter & klagomål

Hjälp oss att bli bättre - säg vad du tycker!

Ibland vill man klaga, ibland vill man berätta när något är bra.

Framför gärna dina synpunkter till kommunen. Vare sig du är nöjd eller missnöjd är det viktigt för oss att du berättar det. Dina synpunkter, stora som små, är viktiga i vårt utvecklingsarbete. De kan hjälpa till att ge bättre service till kommuninvånarna.

Din synpunkt eller klagomål blir offentlig handling.

Läs om hur vi tar om hand dina synpunkter eller ditt klagomål.

  1. Skriv kort ner de synpunkter, förslag eller klagomål du har:
  2. Mina kontaktuppgifter
    Lämna fälten tomma om du vill vara anonym.
  3. eller avbryt

Kontakta oss

Visa karta
Adress: Brunnbyvägen 30, 741 45 Knivsta


Rektor:
Anders Ericson, 018-34 72 87
anders.ericson@knivsta.se

Skoladministratör:
Aura Alarcon, 018-34 72 52
aura.alarcon@knivsta.se

Skolsköterska:
Helena Gotthold, 018-34 79 05
helena.gotthold@knivsta.se

Kurator:
Jaya Montell, 018-34 72 62
jaya.montell1@knivsta.se

Psykolog:
Veronica Adan, 018-34 72 46
veronica.adan@knivsta.se

Vaktmästare:
Ann-Chatrin Glasberg, 018-34 72 75  
Ann-Chatrin.Glasberg@edu.knivsta.se

Skolkök: 
018-34 72 78 

Sjukanmälan
Görs på dexter, om inte Dexter är tillgängligt ring mellan kl.07.00-07.45
018-34 72 72

Telefonnummer:

  • Solen, 018-34 72 82
  • Ängen, 018-34 77 36
  • Stranden, 018-34 72 80
  • Skogen, 018-34 72 68
  • Havet,  018-34 72 81 
  • Fritidsklubben, 018-34 72 41
  • Paviljongen,mellanstadiet, personalrum, 018-34 76 40
  • Senast uppdaterad 4 jan 2019